برگزاری سومین رزم آزمون (آزمون آزمایشی) در 21 خردادماه
قابل توجه دانشجویان گرامی :
برگزاری سومین رزم آزمون (آزمون آزمایشی) در 21 خردادماه
به گزارش روابط عمومی سومین رزم آزمون آشنایی دانشجویان با سامانه آزمونی دروس عمومی مرکز سنجش و آزمون به منظور بررسی صحت نام کاربری و رمز عبور دانشجو و نیز اطمینان از ثبت دروس عمومی اخذ شده توسط دانشجو در سامانه فوق، در تاریخ 21 خردادماه 1401 برگزار خواهد شد.

کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی که در ترم 4002 دروس عمومی را اخذ نموده‌اند می بایست  در این رزم آزمون شرکت نمایند. آدرس ورود به سامانه آزمونی مرکز سنجش و آزمون دانشجویان داخل کشور https://edu.pnu.ac.ir/ می‌باشد.

آدرس ورود به سامانه آزمونی مرکز سنجش و آزمون دانشجویان خارج از کشور https://eduisc.pnu.ac.ir/ می‌باشد. جهت ورود به سامانه، نام کاربری : شماره دانشجویی و رمز عبور: کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان می‎‌باشد.

* نام کاربری و رمز عبور دانشجویان اتباع شماره دانشجویی است.

با توجه به اینکه سامانه آماده بهره برداری می باشد دانشجویان از تاریخ ۱۲ خردادماه تا قبل از برگزاری آزمون سوم رزم آزمون به سامانه https://edu.pnu.ac.ir مرجعه نموده و در صورت عدم امکان ورود به سامانه یا سایر مشکلات در اسرع وقت با ذکر شماره دانشجویی مراتب را به اطلاع کارشناسان واحد یا مرکز مربوط رسانید. تا لیست مشکلات دانشجویان جهت بررسی به مرکز سنجش و آزمون ارسال شود
 
امتیاز دهی