دیدار ریاست و کارکنان دانشگاه پیام نور واحد فرخ شهر با خانواده شهید حسن صمدزاده به مناسبت ایام ا... دهه فجر
گزارش دیدار با خانواده شهید ابراهیم صمد زاده در تاریخ 1399/11/14 گرامیداشت دهه فجر
 مهمترین امتیاز شهدای ما نسبت به كسانی كه در سایر كشورها در راه آرمانهای خود فداكاری می كنند انتخاب آگاهانه و به دور از احساس است.
"مقام معظم رهبری"
 
همزمان با فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر ریاست ،کارکنان،اعضای علمی و دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد فرخ شهر با رعایت پروتکلهای بهداشتی و با هدف بزرگداشت  شهدا  و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در تاریخ 1399/11/14از خانواده  شهید گرانقدر 8 سال دفاع مقدس ،  حسن صمد زاده  دیدار نمودند . در اين ديدار كه با هدف تجديد ميثاق با شهدا و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت برگزار شد ریاست دانشگاه جناب آقای اسکندری ، هدف از برگزاري اين ديدار را دلجويي از خانواده شهدا و اعلام پيروي از آرمان‌هاي شهدا و رهبر كبير انقلاب عنوان كرد . با اشاره به این که فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه نهادینه شود، گفت: احترام جامعه نسبت به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران نشان‌دهنده پایبندی به ارزش‌های ملی و مذهبی است. او ضمن تجلیل از  تربیت مذهبی و مکتبی این شهیدان، روایت زندگی این خانواده مکرم و شهدای ارزشمندی که به انقلاب تقدیم نموده‌اند را درس بزرگی برای جامعه و به ویژه خدمت‌گزاران و مسئولین نظام دانست.
آقای اسکندری با تأکید بر این که تکریم شهدا و خانواده شهدا به عنوان یک فریضه و تکلیف بر همگان واجب است، افزود: در آموزه‌های دینی، سیره اهل‌بیت(ع) و سیره بزرگان بر تکریم خانواده شهدا تأکید شده و باید به عنوان یک فریضه به آن نگاه کرد.
. در ادامه اين مراسم مادر این شهید بزرگوار خاطراتی از دوران کودکی، نوجوانی و زمان حضور این شهید گرانقدر در جبهه برای حاضران تعریف کرد. ایشان فرمودند: که این شهید گرانقدر معلم بسیجی بوده ودر عملیات بیت المقدس در سن 27 سالگی به شهادت رسیده است و از دانشجویان و حاضرین در جلسه خواستند تا با رعایت و حفظ موازین شرعی ،حجاب و عفاف و  دفاع از مرزو بوم کشورمان  از ناموسان مملکت دفاع نموده تا مشت محکمی بردهان دشمن و مستکبران کوبیده شود . وي خواستار حفظ حرمت شهدا و رسيدگي به مشكلات خانواده شهدا در جامعه شد . در پایان مراسم با تقدیم لوح تقدیر توسط ریاست دانشگاه از خانواده این شهید گرانقدر  قدردانی نمودند. 
فايلها
WhatsApp Image 2021-02-02 at 13.48.18.jpeg 53.327 KB
 
امتیاز دهی