با هدف حمایت از دانشجویان؛ رئیس اورژانس ۱۱۵ به بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور پیوست رئیس اورژانس 115 کشور، حامی دانشگاه پیام نور شد.
به گزارش روابط عمومی،مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه بنیاد حامیان با هدف بورسیه تحصیلی دانشجویان کم برخوردار دانشگاه پیام نوراز سال 98 آغاز به کار کرد، افزود: از آنجا که کمک های اولیه در وقوع حوادث می تواند جان انسان های زیادی را نجات دهد، آموزش های این نهاد ارزشمند در دانشگاه پیام نور به دانشجویان و مردم می تواند ارمغان نجات و زندگی  بوده و هرخانواده یک نجاتگر داشته باشد.
یزدان سهرابی یادآور شد: حمایت خیرین، نخبگان و دانش آموختگان دانشگاه  پیام نور از بنیاد حامیان می تواند بسترهای بالندگی بیشتر را هم برای دانشجویان و هم دانشگاه فراهم آورد و این بالندگی خود مقدمه تولید علم و ارتقای جایگاه علمی کشور خواهد بود.
دکترکولیوند  رئیس اورژانس 115 کشور نیز در دیدار با مسئولان بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور، به نقش ارزنده دانشگاه پیام نور تربیت دانش آموختگان متعهد و توانمند علمی اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه با قابلیت های فراوان است که به خوبی دسترسی به تحصیل کم هزینه و موثر را برای عموم مردم و مخصوصاً اقشار کم درآمد فراهم آورده است.
وی ابراز امیدواری کرد که این همکاری منشاء خدمات خیر و ارزنده به خانواده دانشگاه پیام نور باشد.
فايلها
IMG-20200908-WA0004.jpg 8.612 KB
 
امتیاز دهی