در سفر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی دانشگاه‌ پیام نور کشور به استان چهارمحال و بختیاری تشریح شد
امام خمینی (ره) در صبر و استقامت بی نظیر بودند
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، حجت الاسلام و المسلمین نبوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی دانشگاه‌ پیام نور کشور درجریان سفر یک روزه خود به استان چهارمحال و بختیاری از دو مرکز شهرکرد و فارسان بازدید به عمل آورد .
ایشان در جمع کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور استان ضمن گرامیداشت قیام 15 خرداد و تسلیت به مناسبت رحلت جانگداز بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی گفت : حضرت امام خمینی (ره) در صبر و استقامت بی‌نظیر بودند و اگر فریادی می‌زدند و اگر سکوت هم می‌کردند برای خدا بود و همه مواضع ایشان در همه شرایط با یاد خدا بود.
وی از ساده زیستی امام(ره) هم به عنوان یک ویژگی این مرد الهی یاد کرد و افزود: امام خمینی(ره) با بصیرت و روشن‌بینی خودشان انقلاب اسلامی را با کمک مردم پیش بردند و آنچه موجب شد انقلاب اسلامی به ثمر بنشیند اعتماد به خداوند بود. مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور با تأکید بر اینکه معنویت امام در حدی بود که دیگران نیز با سخنان ایشان آرامش می‌گرفتند، تصریح کرد: امام راحل از تزکیه نفس خاصی برخوردار بودند و در این میان شجاعت و شهامت در کلام و رفتار وی، مقابل ظالمان و زورگویان مثال زدنی است به گونه ای که هیچگاه ترسی از بیان دیدگاه های خود علیه رژیم طاغوت و مستکبران به دل راه نمی دادند.
وی، در ادامه به زعامت و رهبری آیت الله خامنه ای پس از رحلت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری جانشین شایسته ای برای امام راحل بوده‌ و هدایت‌گر خوبی برای کشتی انقلاب محسوب می‌شوند.

 گفتنی است پیش از سخنرانی ایشان دکتر علیرضا آبرود رئیس دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری ضمن خیر مقدم و خوشآمدگویی به تشریح گزارش و عملکرد دانشگاه پیام نور استان پرداخت و در ادامه هریک از حاضرین در جلسه دیدگاه ها و نظرات خود را بیان داشتند.
فايلها
IMG_5349.JPG 139.015 KB
 
امتیاز دهی