حضورریاست ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد فرخ شهر در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن
 و  بار دیگر عظمت و قدرت ملی ایران را به نمایش گذاشتند و وفاداری خود را به نظام  جمهوری اسلامی ایران و حضرت امام خامنه ای ابراز نمودند و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از سیاست های درد منشانه آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی  اعلام و مشت محکمی بر دهان مستکبران زدند و اعلام نمودند که ادامه دهنده راه خون شهدا خواهند بود.

  ماه جشن پیروزی ملتی ستمدیده است، که طعم شیرین رهایی از زیر یوغ استبداد و استعمار را، پس از یک سده مبارزه و تقدیم خون هایی پاک در دی ماه 1314، تیرماه 1331، خرداد 1342 و در طول 15 سال پس از آن تا بهمن 1357 چشیدند.
22 بهمن روز چیدن میوه نهضت اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) است ـ هم او که به گفته رهبر معظم انقلاب، بی نام او انقلاب در هیچ جای جهان شناخته شده نیست. 22 بهمن روزی است که کلمه توحید در وحدت کلمه به دست آمد و در نتیجه اعتصام به «حبل‌الله» طاغوت 2500 ساله فروریخت و مردم با اقتدا به نهضت کربلا که در آن خون بر شمشیر پیروز شد، با الله اکبر مسلسل به دستان را خلع سلاح کردند. بزرگداشت 22 بهمن، یعنی، یادآوری ایثار، رشادت و شهادت طلبی امتی که با پیروی از سلاله حسین (ع) بسیاری از معادلات جهان مدرن را دستخوش تغییرات بنیادین کرد. 22 بهمن هر سال فرصتی استثنایی برای تجدید پیمان یک ملت با آرمان‌های انقلاب خود و دالی بر عزم همگانی برای صیانت از این آرمان ها است. 22 بهمن هر سال، روز موعود عزت طلبان و مجاهدان برای عقد پیمانی دوباره بر ایستادگی بر سر اهداف والای انقلاب اسلامی است. 22 بهمن هر سال، روز ارج نهادن به عزت و شرافت ملی‌ و روز تجسم و تجمیع اراده های سه نسل در مسیر نیل به مقاصد بزرگ است

 
امتیاز دهی
 
 

 
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما